Divu galvu pneimatisko pārnesumu eļļa 5000 ml uzpildes mašīna pusautomātiska
  • Modelis: VK-SPF
  • Spriegums: 220V/60Hz, 110V/50Hz
  • Gaisa spiediens: 0,4-0,6 MPa
  • Uzpildes ātrums: ≤3000gab/stunda
  • Piltuves tilpums (pēc izvēles): 50L
  • Piegādes iepakojuma izmērs: 950*420*380mm
  • Tvertnes piegādes iepakojuma izmērs: 450 * 450 * 500 mm
  • Uzpildes precizitāte: ≤±1%
  • Uzpildīšanas diapazons: 500–5000 ml
  • Uzpildes galviņas: dubultgalvas
  • Iepakošanas mašīnas svars ir 90 kg
Skatīt Video

5 litru uzpildes tilpuma dubultgalvas, pilnībā pneimatiskas krēmveida plānākas pārnesumu eļļas iepildīšanas mašīnas sprādziendrošas pusautomātiskās pildīšanas iekārtas

Zīmējums

augstas viskozitātes šķidruma pildīšanas iekārta 5Liter thinner.jpg

dubultgalvu rasējums pilnībā pneimatiskā uzpildes mašīna 5Lit

dubultgalvu rasējums pilnībā pneimatiskā uzpildes mašīna 5Lit

Šo mašīnu izmanto krējuma vai pastas vai šķidruma ar biezu viskozitāti iepildīšanai, piemēram, ādas kopšanas krēma losjona šķīdinātāja krāsai utt.

pneimatiskās pildīšanas mašīnas semi automatic.jpg

Parametrs:

dubultgalvas filler.jpg
dubultgalvas 1-5L pildīšanas mašīna biezam viskozitātes materiālam

  • Modelis: VK-SPF
  • Spriegums: 220V/60Hz, 110V/50Hz
  • Gaisa spiediens: 0,4-0,6 MPa
  • Uzpildes ātrums: ≤3000gab/stunda
  • Piltuves tilpums (pēc izvēles): 50L
  • Piegādes iepakojuma izmērs: 950*420*380mm
  • Tvertnes piegādes iepakojuma izmērs: 450 * 450 * 500 mm
  • Uzpildes precizitāte: ≤±1%
  • Uzpildes diapazons: 500--5000 ml
  • Uzpildes galviņas: dubultgalvas
  • Iepakošanas mašīnas svars ir 90 kg

Darba princips

uzpildes mašīnas ilustrācija (1).JPG

Šķidruma jauda ir veids, kā pārvietot lielas lietas, ātri pārvietot un darīt to ļoti mazā iepakojumā. Šķidruma jauda izmanto gāzi vai šķidrumu zem spiediena, lai pārvietotu virzuli vai vārpstu, lai veiktu darbu.

Pneimatiskās un hidrauliskās sistēmas, ko citādi dēvē par šķidruma barošanas sistēmām, darbojas, pamatojoties uz konkurējošo spēku mijiedarbību. Šķidruma jauda nozīmē jaudas pārsūtīšanu, jaudas pārveidošanu izmantojamā formā un jaudas nodošanu tur, kur tas ir nepieciešams. Šķidruma energosistēmas enerģijas pārvadīšanai izmanto šķidrumus (hidrauliskās sistēmas) un gāzes (pneimatiskās sistēmas).

Kāpēc izvēlēties šķidrās enerģijas sistēmas, nevis elektriskās vai mehāniskās sistēmas?

Šķidruma jauda rada lineāru kustību, izmantojot pneimatiskos vai hidrauliskos cilindrus, nevis elektriskās un mehāniskās metodes. Šķidruma barošanas sistēmām nav nepieciešama elektrība, tādējādi novēršot triecienu, aizdegšanās, dzirksteļu vai pat sprādziena risku. To darbībai netiek izmantota elektrība, kas nozīmē, ka nav nepieciešams liels un dārgs sprādziendrošs korpuss.

Pneimatiskās sistēmas vienkārši apstāsies, kad tās sabojājas, nevis, iespējams, eksplodēs kā elektromotori. Medicīnas iestādes arī izmanto pneimatiku hidraulikas vietā tā paša iemesla dēļ kā pārtikas ražotāji. Tie ir daudz drošāki un gandrīz neizraisa piesārņojumu, ja tie saplīst.

Pneimatika ir arī iecienīta to izturības pret karstumu dēļ; elektromotori ir pakļauti pārkaršanai, bet ar gāzi pneimatiskās sistēmas neražo gandrīz tik daudz siltuma, jo saspiestais gaiss pastāvīgi aizvada siltumu.

Izpratne par atšķirību starp pneimatiskajām un hidrauliskajām sistēmām

Hidrauliskajām sistēmām parasti tiek dota priekšroka smagajās iekārtās un mašīnās, kurām nepieciešama liela jaudas pārvade.

Pneimatikas svarīgie principi būtībā ir tādi paši kā hidrauliskās sistēmas principi, taču ir jāņem vērā vairākas atšķirības.

  1. Pneimatika izmanto gāzi, nevis šķidrumu, lai pārsūtītu enerģiju;
  2. Tā kā gāzi var saspiest, pneimatiskajās sistēmās kustība aizkavējas;
  3. Pneimatika rada lielākas enerģijas izmaksas, jo saspiešanas laikā tiek zaudēta siltumenerģijas ražošana;
  4. Hidraulika iztur lielāku spēku nekā pneimatika;

Gaiss tiek iesūknēts uztvērējā un saspiests, gatavs lietošanai pneimatiskajā sistēmā pēc vajadzības. Gaiss, kas tiek ņemts no zonas ap kompresoru, ir piepildīts ar piesārņotājiem, piemēram, netīrumiem, putekļiem un ūdens tvaikiem. Lai to novērstu, ir uzstādīti spēcīgi filtri, kas uztur gaisu tīru un sausu.

Pneimatikas priekšrocības salīdzinājumā ar hidrauliku un elektrību

uzpildes mašīnas ilustrācija (3).JPG

Gāzes izmantošana piedāvā pneimatikai vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar hidrauliku.

  • Pneimatika tiek izmantota pārtikas produktos biežāk nekā hidraulika, jo ir mazāka piesārņojuma iespējamība, savukārt hidrauliku izmanto rūpnieciskajās iekārtās to jaudai un kontrolei.
  • Pneimatiskās sistēmas ir izplatītas medicīnas iestādēs to izmēru diapazona dēļ; tie ir uzstādīti vietās, kur vietu nevar aizņemt liela iekārta.
  • Zemāks spiediens pneimatiskajās sistēmās padara tās piemērotākas detaļām, kas izgatavotas no vieglākiem un plānākiem materiāliem, piemēram, plastmasas un alumīnija. Hidrauliskās sistēmas labāk darbojas daļām, kas izgatavotas no tērauda vai kaļamā/pelēkā čuguna
  • Pozicionēšanas precizitāti, kas konkurē ar elektromehāniskajiem lietojumiem, pneimatikā var panākt, izmantojot elektroniskas vadības ierīces. Tā rezultātā ķīmiskās rūpnīcas dod priekšroku pneimatiskajām sistēmām to precizitātes dēļ, nevis hidraulikas un elektromehāniskās sistēmas. Šķidruma barošanas sistēmas apvienojumā ar elektroniku nodrošina pneimatikai neticamu kontroli un elastību

Pneimatikas tehnoloģiju izmantošana ir novedusi pie sasniegumiem medicīnas un rūpniecības tehnoloģijās, par ko iepriekš nebija dzirdēts.

Lai gan lielākā daļa uzpildes iekārtu tiek darbinātas ar elektrību, pastāv produkti, kas rada bīstamu situāciju, ja to apvieno ar loka vai dzirksteles iespējamību. Šajos gadījumos iepakošanas iekārtas, tostarp iepildīšanas iekārtas, tiks projektētas un ražotas tā, lai tās darbotos pneimatiski. Vispārīgi runājot, pneimatiskās uzpildes mašīnas aizstāj elektriskās sastāvdaļas ar tām, kas darbojas ar saspiestu gaisu.

Tātad, kāpēc izmantot gaisu, nevis elektrību? Salīdzinoši retos gadījumos elektrība, kas nepieciešama, lai darbinātu pudeļu pildītāju, var vienkārši nebūt pieejama ēkā vai teritorijā, kurā notiks ražošana. Tomēr daudz biežāk pats produkts var būt jutīgs pret bīstamu reakciju ar elektrību. Dzirkstele, strādājot ar viegli uzliesmojošu šķidrumu, var radīt postošas sekas, tāpēc elektrības izņemšana no vienādojuma nodrošina iekārtas un ar iekārtu strādājošo drošību. Izmantojot dažas spēcīgas ķīmiskas vielas, pat izgarojumi var negatīvi reaģēt loka vai dzirksteles no elektriskā elementa gadījumā.

Šādos gadījumos dažādas iepildīšanas iekārtas sastāvdaļas tiks darbinātas ar saspiestu gaisu, nevis elektriskiem signāliem. Dažādas funkcijas tiks vadītas ar saspiestu gaisu atkarībā no izmantotā uzpildes principa, taču gandrīz jebkuram uzpildes veidam var būt iekļautas pneimatiskās vadības ierīces vai komponenti iepriekš minētajiem unikālajiem produktiem. Šīs izmaiņas ļauj tādiem produktiem kā spirti, skābes, balinātāji un vairākas citas ķīmiskas vielas izmantot automatizētās iepakošanas priekšrocības, nenovēršot ražošanas grīdu bīstamā vietā.

Lai gan pneimatiskās iekārtas ir izņēmums, nevis norma, vienmēr ir svarīgi analizēt savu produktu un ražošanas vidi, lai nodrošinātu, ka šādas briesmas nepastāv. Liquid Packaging Solutions palīdzēs iepakotājiem veikt šo un citus apsvērumus, lai nodrošinātu, ka jebkuram projektam var izvēlēties labāko iepakošanas aprīkojumu.

Pneimatisko sistēmu pielietojumi

Rūpnīcas automatizācija ir visizplatītākā pneimatisko darbību nozare, lielākajai daļai iepakošanas un ražošanas ir nepieciešama precīza, atkārtota kustība, un pneimatiskās sistēmas ir lieliski piemērotas šiem lietojumiem. Pneimatika spēj daudz vairāk nekā tikai ātras atkārtotas kustības. Šajās sistēmās izmantotā gāze nodrošina amortizācijas efektu. To zinot, ražotāji pneimatiku ir ieviesuši arī saspiešanas un presēšanas funkcijās.

Turklāt, tā kā pneimatiskajās sistēmās tiek izmantots zemāks spiediens nekā hidraulikā, tās var būvēt, izmantojot vieglākus un lētākus materiālus, padarot tās par absolūtu rūpniecības uzņēmumu iecienītāko.

Parastie pneimatisko sistēmu piemēri

  • Gaisa bremžu sistēmas
  • Cauruļu orgāni
  • Rokas domkrats
  • Pneimatiskās pasta cauruļu sistēmas
  • Pārvadāšanas sistēmas
  • Atkritumu savākšana
  • Biroja krēsli ar regulējamu augstumu
  • Pneimatiskie pūšļi
  • Medicīniskie instrumenti

Šis ir mazs saraksts. Pneimatika tiek izmantota gandrīz visās nozarēs, kuras varat iedomāties, sākot no pārtikas un medicīnas līdz atrakciju parkiem, lidmašīnām, lauksaimniecības iekārtām un daudz ko citu. Pneimatiskās sistēmas ir visur. Vienmēr ir stimuls iegūt vairāk no mazāka apjoma, un tieši to piedāvā pneimatiskā jauda: vairāk jaudas mazākā telpā.

Valkājošās daļas: silikagela O-gredzenu sistēma (piegādes laikā es sagatavošu pietiekami daudz, lai jūs varētu to izmantot viena gada laikā. Klients nākotnē var iegādāties savā valstī)

pneimatiskās pildīšanas iekārtas.jpg

dubultās uzpildes sprauslas pildīšanas mašīna.jpg

  • Pusautomātiskās uzpildes mašīnas virzuļa pildviela. Darbojas ar cilindru un virzuli, kas izgatavots no materiāliem ar PIECU virzienu vārstiem, kas kontrolē plūsmu
    materiāliem un magnētiskā niedres slēdža vadības cilindra maršrutu var regulēt uzpildes tilpumu.
  • Lidmašīnas racionāla konstrukcija, modelis kompakts, viegli darbināms, tiek izmantotas Vācijas un Taivānas AirTac FESTO pneimatiskās daļas pneimatiskās sastāvdaļas.Daži kontaktu materiāli tiek izmantoti 304 nerūsējošā tērauda materiāli, saskaņā ar GMP prasībām.
  • Uzpildes tilpumu un iepildīšanas ātrumu var patvaļīgi regulēt, pildot augstu precizitāti.

pneimatiskā virzuļa daļa uzpildes mašīnai.jpg

Funkcijas:

  • Šī iekārta izmanto pilnu pneimatisko vadību, un tai ir plaša pielietojuma joma, vienkāršs mērīšanas regulējums, laba forma un ērta tīrīšana, kas piemērota sprādziendrošai iekārtai.
  • Mašīna ir piemērota pārtikas produktu pildīšanai (piemēram, pērļu piena tēja nata de hick plato pupiņu mērce čili mērce zemesriekstu mērce utt.); kosmētika (šampūns frost dušas želeja); ikdienas veselības produkts (zobu pasta).
  • Mašīna izmanto pneimatisko darbības principu, vienkāršu darbību, augstu uzpildes precizitāti, ir noteiktas koncentrācijas vai noteikta izmēra granulētu materiālu ideāla iepildīšanas iekārta.

pildījuma paraugi konteineriem.jpg

Koka korpusa iesaiņojums divām galvām pildīšanas mašīnai:

dubultgalvas filler.jpg

mašīna koka korpusā.jpg