Tuneļa tipa ar ūdeni dzesējama alumīnija folijas indukcijas blīvēšanas mašīna
  • Funkcija Elektromagnētiskās indukcijas blīvēšanas mašīna
  • Lietojumprogrammas apjoma pieteikums
  • Dzesēšanas metode Ūdens dzesēšana
  • Blīvēšanas ātrums: 0-300 pudeles/min
  • Blīvējuma diametrs (diapazona izvēle): 15-60 mm vai 50-121 mm
  • Nominālā jauda: 3000 W
  • Strāva: 8,5A
  • Nominālais spriegums: AC 220V, 60/50Hz
  • Materiāls: Nerūsējošā tērauda korpuss
  • Mašīnas izmērs: 1800 mm x 400 mm x 1330 mm
  • Mašīnas svars: 90 kg
  • Iepakojuma izmērs: 1945 mm x 545 mm x 1575 mm
  • Piegādes josta (pēc izvēles): 1500 × 250 × 750 mm
Skatīt Video

Indukcijas blīvēšana, citādi pazīstama kā vāciņa aizzīmogošana, ir bezkontakta metode iekšējā blīvējuma karsēšanai, lai hermētiski noslēgtu plastmasas un stikla trauku augšdaļu. Šis aizzīmogošanas process notiek pēc tvertnes piepildīšanas un aizvākošanas.

Elektromagnētiskās indukcijas blīvēšanas tehnoloģija ar kompozītmateriāliem ir modernā blīvēšanas metode, ko šobrīd atpazīst pasaule, un tās bezkontakta sildīšanas īpašība ir piemērota plastmasas pudeļu (PP, PVC, PET, ABS, HDPE, PS un DURACON) blīvēšanai. , stikla pudele un dažādas kompozītmateriāla plastmasas šļūtenes, tāpēc šobrīd tā ir vismodernākā tehnoloģija pudeļu blīvēšanai tādās nozarēs kā farmācija, pārtika, tauki, ikdienas ķīmija, sadzīves ķīmija un lauksaimniecības ķīmija.

Darbības princips un kā tas darbojas

DZESĒŠANAS sildīšanas veids blīvēšanas mašīnās.jpg

Korķis tiek piegādāts pudeļu pildītājam ar jau ievietotu alumīnija folijas slāņa starpliku. Lai gan ir dažādi starplikas, no kurām izvēlēties, tipiska indukcijas starplika ir daudzslāņu. Augšējais slānis ir papīra masa, kas parasti ir uzlīmēta uz vāciņa. Nākamais slānis ir vasks, ko izmanto alumīnija folijas slāņa savienošanai ar mīkstumu. Apakšējais slānis ir polimēra plēve, kas laminēta uz folijas. Pēc vāciņa vai aizdares uzlikšanas tvertne nonāk zem indukcijas spoles, kas izstaro svārstīgo elektromagnētisko lauku. Tvertnei ejot zem indukcijas spoles (blīvēšanas galviņas), vadošā alumīnija folijas starplika virpuļstrāvu ietekmē sāk karsēt. Siltums izkausē vasku, kas uzsūcas mīkstuma pamatnē un atbrīvo foliju no vāciņa. Polimēru plēve arī uzsilst un plūst uz konteinera malas. Atdzesējot, polimērs izveido saiti ar tvertni, kā rezultātā veidojas hermētiski noslēgts produkts. Ne konteiners, ne tā saturs netiek negatīvi ietekmēti; Radītais siltums nekaitē saturam.

Folija var pārkarst, izraisot blīvējuma slāņa un jebkādu aizsargbarjeru bojājumus. Tas var izraisīt bojātus blīvējumus pat nedēļas pēc sākotnējās blīvēšanas procesa, tāpēc pareizs indukcijas blīvējuma izmērs ir ļoti svarīgs, lai noteiktu precīzu sistēmu, kas nepieciešama konkrēta produkta darbināšanai.

Blīvēšanu var veikt vai nu ar rokas ierīci, vai uz konveijera sistēmas.

tuneļa tipa indukcijas blīvēšanas mašīna.jpg
Jaunāka izstrāde (kas ir labāk piemērota nelielam lietojumu skaitam) ļauj izmantot indukcijas blīvējumu, lai konteineram uzliktu folijas blīvējumu bez nepieciešamības pēc aizvēršanas. Šajā gadījumā folija tiek piegādāta iepriekš sagriezta vai ruļļos. Ja tas tiek piegādāts spolē, tas tiek izgriezts un pārnests uz konteinera kaklu. Kad folija ir ievietota, blīvējuma galva tiek nospiesta uz leju, tiek aktivizēts indukcijas cikls un blīvējums tiek piestiprināts pie tvertnes. Šis process ir pazīstams kā tieša pielietošana vai dažreiz "bez vāciņa" indukcijas blīvēšana.

Pamatparametrs

Nominālais spriegumsAC220V, 50/60HZBlīvēšanas ātrums150-300 pudeles / min
Maksimālā jauda3000WGalvenās mašīnas izmērs570*430*1200mm
Blīvējuma diametrs (pēc izvēles)15-60mm/50-121mmUzņēmēja svars75 kg
PieteikumsApjoma ražošanaDzesēšanas režīmsūdens dzesēšana
konveijera izmērs1810 * 350 * 1000 mmIzskatsnerūsējošais tērauds

Melni flip top caps.jpg

Blīvējuma īpašības:

apkures blīvēšanas princips.jpg

1) Bezkontakta uzsildīšana, piemērota plastmasas pudeļu, stikla pudeļu un dažādu kompozītmateriālu plastmasas šļūteņu aizzīmogošanai un atbilst GMP standartam.

2) Augsta blīvējuma efektivitāte un ērta darbība.

3) Ar plašu pielāgošanās spēju, šobrīd tā ir vismodernākā tehnoloģija produktu aizzīmogošanai aptiekā, pārtikā, dzērienos, veselības produktos, kosmētikā un tādos ķīmiskajos produktos kā tauki.

Darbības soļi:

Pirms mašīnas ieslēgšanas novietojiet aizzīmogojamo pudeli zem "blīvēšanas kastes", noregulējiet "montieri", lai atstarpe starp "blīvēšanas kastes" apakšu un pudeles vāciņu būtu aptuveni 2 mm, un noregulējiet "pudeles aizturi". sviru", lai pudeli izlīdzinātu ar "blīvēšanas kastes" sānu virsmas centru. Ieslēdziet "konveijera lentes vadības slēdzi" un noregulējiet "rotācijas ātruma regulēšanu 8", lai konveijers darbotos ar piemērotu ātrumu. Un tad lieciet iepriekšminētajai pudelei iziet zem "blīvēšanas kastes", lai redzētu, vai tā pieskaras "blīvējuma kārbai". Labākais nosacījums ir tas, ka tas nepieskaras apakšai ar mazāko atstarpi. Un pēc tam ievietojiet "blīvēšanas kārbas" savienojuma vadu galvenās iekārtas "blīvēšanas kārbas izvades ligzdā".

Konveijera lentes ātrumu var regulēt ar "rotācijas ātruma regulēšanas 8" pogu. Alumīnija folijas blīvējuma blīvums ir saistīts ar konveijera lentes ātrumu un jaudu. Vispirms uzlieciet dažas pudeles ar alumīnija foliju uz konveijera lentes, ieslēdziet "barošanas slēdzi 3" un noslēdziet pudeli, lai tā nonāktu zem "blīvēšanas kastes", lai veiktu noslēgšanas eksperimentu. Iekārta darbosies normāli ar ātrumu, kad vāciņš ir cieši noslēgts.

Kā izvēlēties indukcijas blīvēšanas mašīnu?

Ja iesaiņojat tabletes vai kapsulas pudelēs, indukcijas aizzīmogošana var sniegt jums priekšrocības. Indukcijas blīvējums rada redzamu blīvējumu, kas nodrošina patērētājiem produkta drošību. Tā rezultātā jūs, visticamāk, nopelnīsit atkārtotus darījumus. Šajā rakstā ir apskatīti indukcijas blīvējuma komponenti, izvēle un uzstādīšana.

Izmantojot indukcijas blīvētāju, pudeles ir jāaizver ar aizbāzni, kurā ir folijas iekšējais blīvējums, ko dažreiz sauc par starpliku. Aizvākotajām pudelēm virzoties pa konveijeru, indukcijas blīvētājs, izmantojot elektromagnētisko lauku, savieno iekšējos blīvējumus ar pudeļu atverēm. Pēc tam, kad pudele iziet no elektromagnētiskā lauka, folija atdziest. Hermētiskais, gaisa necaurlaidīgais iekšējais blīvējums nodrošina vizuālu viltojuma pierādījumu, novērš noplūdi, veicina aizsardzību pret bērniem un aizsargā jūsu produktu no putekļiem, miglas, dūmiem, tvaikiem un gāzēm. Dažos gadījumos iekšējais blīvējums arī pagarina glabāšanas laiku.

paraugi indukcijas sealer.jpg

pudeļu paraugi andrew stone 20160504 (5).jpg

pudeles paraugi.jpg

Indukcijas blīvēšanas mašīnas sastāvdaļa

blīvēšanas mašīnas indukcijas darba.jpg

Divas galvenās indukcijas blīvētāja sastāvdaļas ir barošanas avots un blīvējuma spole.

Barošanas avots – barošanas avots (invertors) pārveido ievades jaudu par jaudu un frekvenci, kas nepieciešama pudeļu aizzīmogošanai. Barošanas avota kilovatu nomināls norāda uz tā piemērotību lietojumam. Kopumā, jo vairāk pudeļu ir jānoslēdz (un līdz ar to ātrāka ir iepildīšanas līnija) un jo lielāka ir pudeles atvere, jo augstāks ir nepieciešams kilovatu novērtējums. Manuālām vai rokas sistēmām ir nepieciešami tikai 0,5 kilovati, savukārt ātrgaitas līnijām var būt nepieciešami 6 kilovati, kas ir lielākā vienība tirgū. Nozares darba zirgam ir 2 kilovatu jauda.

Blīvējuma spole – Blīvējuma spole ir metāla vadītājs, ko ieskauj ferīti un kas ir ievietots nevadošā korpusā. Ferīti virza un fokusē elektromagnētisko lauku, lai nodrošinātu blīvējuma efektivitāti. Ir iespējama praktiski jebkura spoļu konfigurācija, taču divi pamata modeļi ir plakanas spoles un tuneļa (vai kanālu) spoles. Plakanās spoles tiek izmantotas bērniem neatveramu vai standarta plakano vāciņu, kuru diametrs ir no 20 līdz 120 milimetriem, iekšējiem blīvējumiem. Tuneļa spoles tiek izmantotas ar snīpi, dozēšanas, stumšanas, yorker vai fliptop vāciņiem, no kuriem lielākā daļa netiek izmantoti cieto zāļu formu iepakošanai. Varat uzstādīt vai nu spoles dizainu virs esoša konveijera, vai arī varat apvienot sistēmu, novietojot spoli un barošanas avotu uz ratiņiem, lai atvieglotu pārvietošanos no vienas līnijas uz līniju.

Bezūdens (gaisa dzesēšanas) sistēmas ir aizstājušas ūdens dzesēšanas sistēmas kā populārāko indukcijas blīvējuma veidu. Lai gan pielāgotas ūdens dzesēšanas sistēmas joprojām ir vēlamā izvēle mazgāšanas vidēs vai specializētās bīstamās ķīmiskās rūpnīcās, bezūdens sistēmas lielākoties aizstāj standarta ūdens dzesēšanas iekārtas. Kāpēc? Tā kā bezūdens (gaisa dzesēšanas) hermētiķi ir uz pusi mazāki, un tāpēc nav nepieciešami ūdens recirkulatori, ūdens filtrēšana, šļūtenes, radiatori, sūkņi un plūsmas slēdži. Īsāk sakot, gaisa dzesēšanas sistēmas samazina apkopi, ir uzticamākas un maksā mazāk par īpašumtiesībām un ekspluatāciju.

ar ūdeni dzesējams hermētiķis nepieciešams.jpg

Iegūt savu naudu

Novērtējot indukcijas blīvējuma iegādi, jums jāatzīst, ka ieguldījumu atdeve galvenokārt ir ilgtermiņa ieguvums no iekšējā blīvējuma pievienošanas, ko ir grūti noteikt. Bet, salīdzinot indukcijas blīvētājus, aplūkojiet iekārtas kalpošanas laiku un pakalpojumu kvalitāti, ko varat sagaidīt no piegādātāja.

Vispirms jums ir jāizlemj, vai pudeles iekšējā blīvējuma pievienošana būtiski uzlabos jūsu iepakojumu. Pēc tam apskatiet blīvētāja elektroniku, kas parasti nosaka tā paredzamo kalpošanas laiku. Indukcijas hermētiķi ir ražoti tā, lai tie kalpotu ilgu laiku. Faktiski daži mūsdienās lietojamie hermētiķi ir vairāk nekā 25 gadus veci. Tomēr iekārtas izgatavošanai izmantotās elektronikas pieejamība vienmēr ir faktors. Tā kā elektronika tiek modernizēta, rezerves daļas ir grūtāk atrast. Cienījami ražotāji izstrādā iekārtas, pamatojoties uz komponentiem, kurus tie var aizstāt gadiem ilgi.

Pārbaudot piegādātāja pakalpojumu (pēcpārdošanas atbalsts), jautājiet, vai pārdevējs:

  • Novērsiet sistēmas problēmas, sazinoties ar jums pa tālruni vai nosūtot servisa tehniķi, vai arī jums ir jāatgriež sistēma rūpnīcā apkopei?
  • Vai nodrošināt barošanas avotu neatkarīgi no blīvējuma spoles? Ja abas sastāvdaļas ir atsevišķas, viena kļūme neliks jums noņemt visu sistēmu no pakalpojuma.
  • Vai ātri piegādāt rezerves daļas? Ideālā gadījumā detaļas nonāks jūsu rūpnīcā nākamajā dienā pēc to pasūtīšanas.

Visbeidzot, iespējams, vēlēsities izvēlēties sistēmu, kas ir pietiekami liela, lai pielāgotos daudzu formu un izmēru vāciņiem un pudelēm, kā arī tādu, kas spēj izturēt lielu līniju ātrumu. Tādā veidā jums nebūs jāmaina ierīce, ja mainīsies jūsu lietojumprogramma vai palielināsies jauda. Maksājot nedaudz vairāk par lielāku barošanas bloku vai elastīgāku spoles dizainu, nākotnē varat ietaupīt naudu. Ja zināt, ka lietojumprogramma mainīsies, meklējiet sistēmu, kas ļauj nomainīt blīvējuma spoles bez instrumentiem. Iepakošanas līgumslēdzēji bieži iegādājas vairāk nekā vienu blīvēšanas spoli, lai varētu aizzīmogot dažādu izmēru un stilu vāciņus.

ūdens dzesēšanas indukcijas blīvēšanas mašīnas.jpg

Papildaprīkojums

Populārākās iespējas ietver

  • Blīvējuma integritātes detektors. Tie nosaka trūkstošo foliju, vaļīgus vāciņus, aizbāztus vāciņus un iestrēgušas pudeles.
  • Pneimatiskā noraidīšanas ierīce. Tas darbojas kopā ar blīvējuma integritātes detektoru, izspiežot potenciāli nenoslēgtus produktus uz paplātes, lai pudeles ar bojātu blīvējumu nesasniegtu līnijas galu.
  • Redzamie vai skaņas signāli. Tie informē par problēmu pat tad, ja atrodaties tālu no sistēmas.
  • Validācijas atbalsts. IQ/OQ ir obligāta lielākajā daļā farmācijas iepakošanas līniju, un uzstādīšanas kvalifikācija un ekspluatācijas kvalifikācija kļūst populāra arī uztura bagātinātāju un pārtikas rūpniecībā.

Uzstādīšana

Indukcijas blīvētājus ir viegli uzstādīt. Blīvējuma spoles uzstādīšanai vai novietošanai ir nepieciešams 3–5 pēdas taisna, netraucēta konveijera. Spole vienmēr ir uzstādīta paralēli konveijeram. Lai novērstu nejaušu uzkaršanu, turiet blīvējuma zonu brīvu no metāla detaļām.

KOKA kastīšu iepakošanas mašīna indukcijas blīvēšanai.jpg