Pusautomātiskie vāciņi, stikla burkas, pudeles, vakuuma aizbāžņi
  • VK-SVC stikla burku vakuuma vāciņu mašīna
  • Barošana: AC220V/50-60Hz
  • Ierobežošanas ātrums: 1200-1500 bph
  • Jauda: ≤1,3KW (iekļauts vakuumsūknis)
  • Vāciņa diametrs: Φ30-Φ85mm, Φ85-Φ110mm
  • Pudeles augstums: 50-180mm, 120-250mm
  • Pudeles diametrs: Φ30-Φ80mm Φ80-Φ150mm
  • Ierobežojošā vakuuma pakāpe: -0,08Mpa
  • Vārpstas vērpes: 5-25 NM
  • Gaisa patēriņš: 0,5m3/0,7Mpa
  • Mašīnas izmērs: 750 * 700 * 1350 mm
  • Svars: 157 kg

Šo sērijas vāciņu mašīnu esam pētījuši un ražojuši mēs paši ar daudzu gadu ražošanas pieredzi, tā ir oriģināla vietēja radīšana, tā izmanto vakuuma sūkni, lai sūknētu, ir pieejams augsts vakuuma līmenis, griezes momentu un vakuuma līmeni var iestatīt pēc pieprasījuma, kas ir savietojams ar dažādiem dažādu formu un izmēru pudeles aizvākošanai, spēcīgai savietojamībai un viegli regulējamai.

Galvenās pneimatiskās un elektriskās sastāvdaļas ir no pasaules slaveniem zīmoliem, stabila un uzticama veiktspēja.

Plaši izmanto stikla pudelēs ar skārda vāciņiem ar vakuuma vāciņu pārtikai, konserviem, dzērieniem, garšvielām, veselības aprūpes produktiem un citām nozarēm.

MAŠĪNA ar kvadrātveida burciņām vāciņam semi automatic.jpg

Tā vietā, lai pievilktu no sāniem kā iebūvētajā skrūvējamā vāciņā, patronas vāciņam ir patrona, kas stingri satver vāciņu un pagriež vāciņu uz pudeles no augšas, un tāpēc sajūga mehānismu var iestatīt ļoti precīzi, lai kontrolētu vāciņa griezes momentu.

Chuck Cappping mašīnas ir pieejamas no vienas galvas līdz vairāku galvu ātrgaitas mašīnām. Patronas aizvākošanas mašīnas lielā priekšrocība ir tās mērogojamība liela ātruma darbībai un, protams, precīza vāciņa griezes moments.

Patronas aizbāžņa trūkums ir tāds, ka katram pudeles izmēram ir jāmaina detaļas, un, ja mainās vāciņu izmēri, ir jāmaina arī visi patronas (nemaz nerunājot par iespēju, ka šķirošana un vāciņu transportēšana var prasīt arī daļu nomaiņu).

Apsverot patronas aizdares iekārtu, nopietni jāapsver iespēja izmantot vienu un to pašu vāciņu visām pudelēm uz līnijas, jo pudeļu maiņas daļas ir salīdzinoši lētas, lai mainītu patronas pret dažādiem vāciņiem.

Galvenais tehniskais parametrs:

vakuuma vāciņu iekārtu aprīkojums.jpg

vakuuma vāciņa aprīkojuma iekšpusē.jpg

Modelis: VK-SVC

Barošana: AC220V/50-60Hz

Ierobežošanas ātrums: 1200-1500 bph

Jauda: ≤1,3KW (iekļauts vakuumsūknis)

Vāciņa diametrs: Φ30-Φ85mm, Φ85-Φ110mm

Pudeles augstums: 50-180mm, 120-250mm

Pudeles diametrs: Φ30-Φ80mm Φ80-Φ150mm

Ierobežojošā vakuuma pakāpe: -0,08Mpa

Vārpstas vērpes: 5-25N.M

Gaisa patēriņš: 0,5m3/0,7Mpa

Mašīna ir jāpielāgo atbilstoši faktiskajiem burku/pudeļu paraugiem, kas nosūtīti no klientiem:

pudeles un vāciņi vakuuma vāciņam.jpg

vāciņi un pudeles burkas vakuuma aizbāžēšanai.jpg

Darbības instrukcija:

A. Struktūra un darbības principi

vakuuma vāciņu iekārtas.jpg

1. attēls Vakuuma vāciņu mašīna

Darbības principi un funkcijas

ilustrācija vakuuma vāciņam.jpg

Šī mašīna sastāv no mašīnas rāmja, augšējās veidnes, rotācijas pozīcijas sistēmas, vāciņa struktūras, vakuuma sistēmas, elektriskās un spiediena kontroles sistēmas. Darbojas šādi: ielieciet stiklu ar vāciņiem dūnu veidnē, pēc tam ar roku novietojiet dūnu veidni līdz aizvākošanas galviņas centram. Pēc tam iekārta automātiski aizveras ar vakuumu.

Šai mašīnai ir šādas funkcijas:

1. Novietojot veidni aizvākošanas galviņas centrā, iekārta automātiski aizveras ar vakuumu;

2. Zemākā vakuuma iestatīšanas funkcija: ja iekārta nevar sasniegt iepriekš iestatīto vakuuma pakāpi, iekārta nedarbosies nākamajā procedūrā;

3. Aizveršanas griezes momenta funkcija: vāciņu galviņu pārvieto gaisa cilindrs, un to var regulēt ar spiedienu;

Galvenā struktūra un sastāvdaļas:

Vakuuma sūknis un vakuuma tvertne:

Vakuuma sūknis un vakuuma tvertne tiek izmantota, lai sasniegtu vakuuma funkciju, vakuuma sūknim jābūt ar vakuuma eļļu, puse no vakuuma eļļas iekšpusē ir ok. Nav atļauts izmantot iekārtu, ja tajā vairs nav vakuuma eļļas.

vakuumsūkņa tvertne.jpg

2. attēls Vakuuma tvertne un vakuumsūknis

Pls pievienojiet vakuuma sūkni un vakuuma tvertni, kā parādīts attēlā, un piegādājiet strāvu

Rotācijas plākšņu struktūra

berzes plāksne no vakuuma capper.jpg

3. attēls

Šī rotējošā plāksne tiek pārvietota pa 4 soļiem. Lai nodrošinātu, ka rotējošā plāksne tiek kustināta vienmērīgi, šai rotējošajai plāksnei ir 3 berzes plāksnes, kas nodrošina pretestību, lai nodrošinātu vienmērīgu kustību. Darba laikā mašīnai jābūt tīrai, un berzes plāksnes pakāpeniski nolietojas, regulāri jāpārbauda un regulāri jāmaina.

motors vakuuma vāciņu iekārtās.jpg

4. attēls

Rotācijas plāksni pārvieto galvenais motors, kad signāla detektors pārvietojas uz starta tuvuma slēdžiem un saņem signālus (signāla detektors un tuvuma slēdži ir aptuveni 2-3 mm), augšējā veidne pāriet uz vāciņu, kad tā ir vāciņš, motors joprojām darbojas , kad signāla detektors pāriet uz drošības tuvuma slēdžiem un saņem signālu, motors pārstāj darboties.

roku vara komplekti no capping machine.jpg

5. attēls

Roku vara komplekti darba laikā nolietosies, tiem regulāri jāiesmērē smērviela un jāmaina, ja tas ir bojāts. Veicot izmaiņas, jūs varat redzēt 5. attēlu

Ierobežojuma struktūra

noslēdzošā galva

vakuuma vāciņš manual.jpg

Aizvākojošo galviņu pārvieto ar cilindru, lai paceltu un uz leju, kad aizvākošanas galviņa ir nolaista līdz aizvēršanai un sasniegusi iepriekš iestatīto vakuuma pakāpi, aizvākošanas galviņa pāries uz nākamo procedūru. Aizvākošanas griezes momentu var noregulēt, nospiežot vāciņa spiediena pogu uz vadības paneļa (kā redzat vadības panelī)

Sarkanā gumija vāciņa iekšpusē ir viegli nolietojama daļa, kas bieži jāpārbauda un jāmaina. Veicot vāciņu, aizvākošanas galviņai jābūt cieši pievilktai pie vāciņiem, varat ievietot kaut ko dūnu veidnē, lai sasniegtu dažādus augstumus. Bet augstums nevar būt pārāk liels, vai arī, ja tas ir pārāk augsts, nevar sasniegt vakuuma funkciju, bet, ja tas nav pietiekami augsts, to nevar ierobežot. Parasti attālums starp vāciņiem un apakšējās veidnes augšpusi ir 16–19 mm.

Pudeles klikšķināšanas ierīce

capping head.jpg

7. attēls

Pudeles klikšķināšanas ierīcei ir jānostiprina pudele aizvākošanas laikā, kad rotējošajai plāksnei ir jānovieto pozīcija, pudeles klikšķināšanas cilindrs pārvietojas, lai nofiksētu pudeli, lai nodrošinātu labu vāciņu.

Galvenais tehniskais parametrs:

Izmēri: 600 (G) × 600 (W) × 1350 (A)

Svars: apmēram 110 ㎏

Barošana: AC220V 50~60Hz

Jauda: ≦150W (bez vakuumsūkņa)

Gaisa spiediens: 0,5-0,8 MPa

Gaisa patēriņš: ≤0,2m3/min

Ātrums: apmēram 25 pudeles/min

Vāciņa diametrs: pielāgots

Pudeļu izmēri: pielāgoti

Uzstādīšana

1. Mašīnai jāatrodas tīrā un drošā vietā;

2. Pārliecinieties, vai ir pieejama avārijas apturēšana (5. attēls);

3. Piegādājiet jaudu, lai pārbaudītu;

4. Savienojiet mašīnu ar gāzes vadu ar eļļas un ūdens separatoru, noregulējiet gaisa spiedienu uz 0,6Mpa;

5. Pievienojiet vakuuma tvertni iekārtai. Pārliecinieties, ka nav gāzes noplūdes.

vakuuma vāciņu gaisa avota iekārtas.jpg

8. attēls

Vadības paneļa darbība

vakuuma vāciņu iekārtu panelis.jpg

Bildes

Vadības panelis sastāv no vāciņa spiediena tabulas, vāciņa spiediena regulēšanas, skaitītāja, strāvas slēdža, vakuuma regulēšanas un avārijas apturēšanas.

1. Aizveršanas spiediena regulēšanu var izmantot, lai regulētu nosegšanas griezes momentu, kad tas ir pulksteņrādītāja virzienā, spiediens palielinājās, ierobežošanas griezes moments ir spēcīgāks, kad tas ir pretēji pulksteņrādītāja virzienam, spiediens samazinājās, ierobežošanas griezes moments ir mazāks;

2. Avārijas apstāšanās, kad notiek kaut kas avārijas, nospiediet avārijas apturēšanas slēdzi, tad mašīna būs drošā stāvoklī;

3. Skaitītājam ir jāskaita, cik glāzes esi saražojis, ja noliksi atiestatīšanas pogu, skaitītājs tiks skaitīts kā nulle;

4. Ja nepieciešams pielāgot vakuuma pakāpi, nospiediet “M” vakuuma regulēšanas tabulā, un tas parādīs “St1”, nospiediet “︽”“︾”, lai pielāgotu.

Eļļas un ūdens atdalītājs un spiediens un regulēšana (attēls 10)

eļļas ūdens separators vakuuma capper.jpg

10. attēls

Eļļas un ūdens separators sastāv no rokas vadības vārsta, spiediena regulēšanas, gaisa spiediena tabulas, eļļas regulēšanas, gaisa filtra un eļļotāja;

Rokas vadības vārstam ir jāieslēdz un jāizslēdz visa mašīnas gaisa padeve;

Spiediena regulēšana ir paredzēta spiediena padevei mašīnai, kad tas ir pulksteņrādītāja virzienā, spiediens palielinās, kad tas ir pretēji pulksteņrādītāja virzienam, spiediens pazeminās;

Gaisa spiediena tabula ir paredzēta, lai parādītu mašīnas darba spiedienu;

Eļļas regulēšana ir paredzēta eļļas padevei mašīnai, kad tas ir pulksteņrādītāja virzienā, eļļa samazinājās, ja tā ir pretēji pulksteņrādītāja virzienam, eļļa palielinājās.

Gaisa filtram ir jānoņem saspiestā gaisa ūdens, kad eļļas un ūdens separatora spiediens ir nulle, gaisa filtrs automātiski noņems ūdeni.

Eļļotājam ir jāpiegādā mašīnai eļļa, vispirms ir jāatslēdz gaisa padeve un jāielej eļļotājā nedaudz eļļas, apmēram 2-3 mēnešus vienā reizē.

Rezerves daļas veidnēm, kas piemērotas dažāda izmēra burkām/pudelēm

veidne burku aizvākošanai.jpg

veidne dažāda izmēra burciņām.jpg

veidne vāciņiem vakuuma capper.jpg