Pielāgota Monobloka mazā pudele E šķidruma šķidruma pildīšanas aizbāžņa līnija
  • Modelis: VK-MFC
  • Pildījuma tilpums: 1-150ml
  • Iznākums: 30-50 pudeles/min
  • Uzpildes precizitāte: mazāka par ±1%
  • Barošanas avots: 220V/50Hz (pielāgots atbilstoši klienta prasībām)
  • Ierobežošanas līmenis: vairāk nekā 99%
  • Apturēšanas līmenis: vairāk nekā 99%
  • Marķēšanas līmenis: vairāk nekā 99%
  • Gaisa padeve: 1,3 m3/h 0,4-0,8Mpa
  • Jauda: 2,0 kw
  • Svars: 650 kg
  • Izmērs: 6000*3200*1750mm

Produktu pārskats mazu pudeļu pildīšanas aizvākošanas līnijai

Piemērota 5-100 ml šķidruma iepildīšanai un blīvēšanai farmācijas rūpniecībā, VK-MFC mazo devu šķidruma iepildīšanas iekārta ir ar saprātīgu struktūru, augstas precizitātes indeksācijas tabulu pildīšanai, aizbāžēšanai, vāciņa presēšanai, precīza peristaltiskā sūkņa pildīšanai; Mašīnu kontrolē PLC, kuras priekšrocība ir vienkārša darbība un apkope. Ir sistēma, kas darbojas kā uzpildīšana bez pudeļu padeves, bez aizbāžņa bez pudeļu sensora, bez aizbāžņa bez aizbāžņiem. Uzpildes līnija, kas izgatavota no nerūsējošā tērauda kā darba platforma, atbilst GMP standartam. Mašīna, ko kontrolē ar pneimatisko un elektrisko dubultsistēmu mašīnā, izmanto mehānisko transmisiju, kas var pārsūtīt jaudu stabilā un mazākā jaudas patēriņā, kā arī precīzas pozicionēšanas funkcijas. Uzpildes līniju īpaši izmanto masveida ražošanā.

Uzpildes līnijas pielietojums:

PUDELES PARAUGI NO CUSTOMER.jpg

Uzpildes vāciņa marķēšanas līnijas galvenais tehniskais parametrs:

iekārtas 3D zīmējums.jpg

Pildījuma vāciņa izmēri labeling.jpg

uzpildes mašīnas vāciņu daļa.jpg

Modelis: VK-MFC

Pildījuma tilpums: 1-150ml

Iznākums: 30-50 pudeles/min

Uzpildes precizitāte: mazāka par ±1%

Barošanas avots: 220V/50Hz (pielāgots atbilstoši klienta prasībām)

Ierobežošanas līmenis: vairāk nekā 99%

Apturēšanas līmenis: vairāk nekā 99%

Marķēšanas līmenis: vairāk nekā 99%

Gaisa padeve: 1,3 m3/h 0,4-0,8Mpa

Jauda: 2,0 kw

Svars: 650 kg

Izmērs: 6000*3200*1750mm

Uzpildes līnijas pamata konfigurācija

NumursVienumsZīmols
1PLCMITSUBISHI (Japāna)
2CilindrsAirTAC (Taivāna)
3Peristaltiskais sūknisĶīna
4Konveijera lentes līstesĶīna
5Reduktoru kasteZhongda (Taivāna)
6SkārienekrānsWEINVIEW (Taivāna)
7ElektromagnētiskaisSHAKO (Taivāna)
8fotoelektrisksAutonika (Koreja)
9Pēkšņa apstāšanāsSchneider (franču)
10Kontaktu materiāli316LSnerūsējošais
11RelejsOMRON (Japāna)
12Maiņstrāvas kontaktorsSchneider (franču)
13SlēdzisSchneider (franču)
14InvertorsDELTA (Taivāna)
15MotorsŠanhaja Mailija

Rezerves daļas monobloka pildīšanai

NumursVienumsDaudzums
1Ota1 gab
2Silastisks stienis barošanai2gab
3Silastisks stienis izvadei2 komplekti
4Solenoīda vārsts1 gab
5Droseļvārsts2gab
6Stikla vārsts2gab
7Motora siksna1 gab
8Sinhronizatora josta1 gab
982,6 mm jostas līstes5 komplekti
10Uzgriežņu atslēga ar vaļēju galu1 komplekts
11Sešstūra uzgriežņu atslēga1 komplekts
12Rievveida skrūvgriezis1 komplekts
13Plus skrūvgriezis1 komplekts
14Uzgriežņu atslēga1 komplekts

Galvenās daļas un darbības princips

pudeles unscrambler.jpg

pudeles unscrambler lifting system.jpg

Pudeļu atšifrēšanas sistēma

vibrators e šķidruma pildīšanai.jpg

uzpildes līnija E šķidrums.jpg

Pudeļu vāciņi un iekšējais spraudņa vibrators

1. Mašīna sastāv no tādām daļām kā konveijera lente, mašīnas skice, pudeļu un vāciņu vibrators, peristaltiskais sūknis utt.

2. Sagatavojiet pietiekami daudz pudeļu, aizbāžņu, vāciņu un šķidruma. Aizbāžņi un vāciņi pilnībā aizpilda vibrācijas sliedes un aizbāžņu un aizbāžņu darba vietas. Pudeles ar konveijera lenti jānogādā uz indeksēšanas zvaigžņu riteni, pēc tam pudeles periodiski nogādās ar indeksēšanas zvaigznes riteni uzpildes, aizbāzšanas un aizvākošanas pozīcijām.

3. Šķidrums jāiesūc ar peristaltisko sūkni un pēc tam jāpiegādā ar silikona caurulēm. Visbeidzot, šķidrums tiks iepildīts pudelēs ar adatas caurulēm, kas automātiski pārvietojas uz augšu un uz leju. Katrai adatas caurulīšu pārvietošanai uz augšu un uz leju tiek veikti divi pildīšanas cikli. Pildīšanu pabeidz cikliska pildīšanas sprauslu ievietošana pudelēs. Ar fotoelektrisko aci bez pudeles noteikšanas, ja darba vietā nav pudeļu, peristaltiskais sūknis pārstāj darboties, jo pudeles nevar noteikt.

4. Aizbāžņa vibrācijas bļoda nogādā aizbāžņus uz spraudņa ievietošanas staciju, tikmēr pildītās pudeles ar indeksācijas zvaigžņu riteni ar pārtraukumiem pārvieto uz pozīciju zem aizbāžņa stacijas.

uzpildes sprauslas.jpg
5. Pēc tam cilindrs virza spraudņa iespraudēju, lai tas nirt uz leju un iespiestu aizbāžņus pudelēs. Aizbāžņas ievietotās pudeles tiks pārvietotas ar indeksēšanas zvaigznītes riteni uz vāciņu nolaišanas un aizvākošanas stacijām

6. Noslēdzošā galva griežas un kustas uz augšu un uz leju kopumā. Kad pudeles apstājas zem tā, uz leju vērstā vāciņa galva satver vāciņus un pabeidz aizvākošanu. Ar kontaktdakšas noteikšanas fotoelektrisko aci, ja stacijā nav pudeles vai pudele ir, bet nav vāciņa, vāciņa nospiešanas mehānisms pārtrauks kustēties, jo nevar noteikt iekšējos aizbāžņus. To darot, gatavais produkts var izvairīties no iekšējiem aizbāžņiem. Ierobežošana galvenokārt tiek panākta ar griešanās kustībām uz augšu un uz leju. Pudeles ar vāciņu tiek nogādātas iekārtas beigās, un nākamais cikls ir gatavs.

7. Mašīnas darba process

darba process pildīšanas mašīnai.jpg

Apkope

1. Ir nepieciešams pārbaudīt un uzturēt mašīnu, lai pagarinātu mašīnu un optimizētu mašīnas darbību; Darba mašīna jāveic ik pēc trim mēnešiem; Ar smērvielu jāieeļļo gultņa un zobratu transmisijas daļa; Eļļošana jāveic periodiski; Slīdes eļļa (N68) jāpievieno detaļai, piemēram, mehānisma kustība vai pacelšana divas reizes dienā; Automobiļu eļļa (N68) jāpievieno rotējošajām vai šūpojošajām daļām; Ik pēc pusmēneša pievienojiet smērvielu izciļņa slotā; Katru mēnesi vienu reizi eļļas sprauslai, pievienojot smērvielu;

2. Nekad neizmantojiet metāla instrumentus, lai triektu vai skrāpētu virsmu, kur saistība ir sablīvēta uz detaļām, piemēram, detaļām vai pelējuma.

3. Ja mašīna ilgstoši pārtrauc darboties, pievienojiet smērvielu eļļošanai tādās daļās kā transmisija vai gultņu daļa; Apstrādājiet mašīnu arī ar ūdensnecaurlaidīgu aizsardzību.

4. Nekad nenovietojiet uz iekārtas nekādus priekšmetus, lai tie nesabojātu iekārtu.

5. Periodiski notīriet no putekļiem komponentu iekšpusē, pārbaudiet visas skrūves un piestipriniet visas atskrūvētās skrūves.

6. Noteiktā laikā pārbaudiet, vai spaiļu skrūvēm nav vadu, un pārliecinieties, vai skrūve ir nostiprināta;

7. Pārbaudiet, vai no elektrības kārbām izstieptajā vadu ceļā nav kāda vaļīga stacija; Ja detaļa ir pārāk vaļīga, pieskrūvējiet vēlreiz, lai izvairītos no izolācijas slāņa noberšanās vai bojājumiem, kas var izraisīt elektrības noplūdi;

8. Pārbaudi viegli nolietojamos glāstus un laicīgi nomaina bojāto;

Iepakojums un transportēšana

Nekad nenovietojiet iekārtu horizontāli vai vertikāli uz leju; Izjauciet mašīnas pamatni un piestipriniet visu mašīnu ar kastes apakšu. Mašīnai ir jātur nekustīga kastē, lai transportēšanas laikā tā netiktu atdalīta no kastes vai kratīšanas stacijas;

Mašīnas iepakojumam jābūt neitrālam; Pārvietojot mašīnu, lūdzu, izmantojiet autoiekrāvēju vai celtni un pārvietojiet mašīnu no apakšas stabilā kustībā; Ievērojiet attēlā redzamo ilustrāciju, kā norādīts zemāk; paceļot un šūpojot mašīnu, celtnis nedrīkst saskarties ar mašīnu. Piestipriniet mašīnu ar 4 gab. M16X200 skrūvēm, pēc tam savienojiet celtņus un skrūves mašīnu pacelšanai un šūpošanai. Tikmēr, lai amortizētu aizsargobjektus zem mašīnas. Ja nepieciešams, izmantojiet statni stabilai pacelšanai (attēlots zemāk attēlā)

kā ielādēt mašīnu kravas automašīnā.jpg

Pirms kastes izpakošanas pārbaudiet, vai kastei nav bojājumu; Ja kastē rodas kādi bojājumi, neatveriet kasti un nekavējoties sazinieties ar kuģniecības uzņēmumu; Atveriet kasti, ko pārbaudīs pārvadāšanas darbinieki, un pierakstiet procesu;

Ciktāl tas attiecas uz drošību, attālumam no zemes iekrāvējam jābūt mazākam par 1 m; Ja mašīna tiek pārvietota ar celtni, attālums jāsaglabā no 2 metriem līdz 2,5 metriem.